Eskiyen İzolasyonu Neden Kaldırmalısınız?

İzolasyonla ilgi en çok yapılan yanlışlardan biri önceden yalıtım yaptırılan yerin üstüne yeni yalıtım yaptırmaktır. Eskiyen yalıtımı kaldırmadan yeni yalıtımı yaptırmak hem sağlığınız için hem de eviniz için tehlikelidir.

Eski yalıtım da nem yüzünden küflenmeler oluşmuş olabilir. Sizde bu kötü görüntüden ve kokudan kurtulmak için yeni yalıtım yaptırarak her şeyin çözüleceğini düşünebilirsiniz. Eğer böyle bir düşüncedeyseniz yanlış düşünüyorsunuzdur. Hem sağlığınız tehlikede olur hem de masraf yapmaktan başka bir işe yaramaz. Öncelikle o küflenmiş ve eskimiş yalıtımın kaldırılması gerek ondan sonra yeni yalıtımla evinizde huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Eskiyen yalıtım kaldırılıp yerine yeni yalıtım yapılan evlerde, faturalarda azalma görülüyor. Bunun nedeni, doğru bir şekilde yapılan yalıtımdır.

Eski yalıtımınız kaldırılması gerektiğini düşünüyorsanız, Antalya İzolasyon ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz eskiyen yalıtımın temiz bir şekilde kaldırılmasını ve yeni yalıtımla değiştirilmesine kadar her konuda size yardımcı olacaktır. Eskiyen izolasyonu kaldırma  veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için  05350304869 nolu numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.