Eviniz en büyük yatırımlarınızdan biridir ve zamanınızın çoğunu geçireceğiniz yerdir, bu nedenle yıl boyunca rahat bir ısı akışı olması gerekir.

Kaliteli yalıtım, evinizde aşağıdakiler dahil bir dizi sorunu çözebilir:
Eviniz kışın soğuk, yazın sıcaksa
Yüksek ısıtma ve soğutma faturalarınız varsa
Klimanız sıcakken her zaman çalışıyorsa
Zeminleriniz kışın soğuksa

İzolasyon nedir?
İzolasyon, bir şeyi, özellikle bir binayı yalıtmak için kullanılan bir malzeme olarak tanımlanır. Temel olarak yalıtım, evinizin içi ile dışarıdaki önemli ölçüde farklı sıcaklık arasında bir bariyer sağlayarak ısı kaybını veya kazanımını azaltan bir malzemedir.

İster kış ister yaz olsun, evinizi ısıtıp soğuttuğunuzda, yalıtım, klima sürekli çalışmadan içerideki sıcaklığı sabit tutmayı sağlar. Kaliteli ev yalıtımı, evinizi yıl boyunca konforlu tutarken enerji faturalarınızı düşürmenize yardımcı olabilir. Evinize giren veya çıkan hava akımı, havanın duvarlardaki, tavan arasındaki, kapılardaki, pencerelerdeki ve elektrik prizlerindeki boşluklardan ve deliklerden hareketlidir. Bu hava kaçağı birçok evde enerji kaybına ve rahatsızlığa neden olan büyük bir sorundur.

Yalıtımınız yeterli değilse, evinizi ısıtmak veya soğutmak için ödeme yapmak çok maliyetli olabilir. Evinizi yalıtarak hava kaçağını azaltmak, ısıtma ve soğutma faturalarınızda fark yaratacaktır. Deneyimlerimizle, hava sızıntısını azaltmak ve enerji faturalarınızı azaltmak söz konusu olduğunda, hem ısı direnci hem de hava sızdırmazlığı sağladığı için yalıtım yaptırmak en iyi seçenektir.

Siz de evinize yalıtım yaptırmak istiyorsanız Antalya İzolasyon her koşulda yanınızda olacaktır. Yalıtım veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.