Kötü izolasyon o kadar büyük bir mesele gibi görünmeyebilir, ancak evinizi iyi şekilde yalıtmak siz ve eviniz için çok önemlidir. Her insan yaz, kış evinde konfor ister. Bunu sağlamanın tek çözümü iyi bir izolasyondur. İyi izolasyon yaptırmak hem sağlığınız hem de eviniz için çok önemlidir. İyi izolasyon yaptırmak isterseniz Antalya İzolasyona ulaşabilirsiniz.

Kötü izolasyonun birçok riski vardır. Bunlar;

  • Hiçbir insan evini soğutmaya veya ısıtmaya çalışırken, havanın kaçmasını istemez. Klimayı veya doğal gazı ısınmak veya serinlemek için ne kadar yükseltirseniz, daha yüksek elektrik faturası gelir. Kötü izolasyonu ne kadar çabuk onarırsanız, faturalarınızdan o kadar çok tasarruf edersiniz.
  • Küf oluşur. Küf sadece görüntü olarak kötü değildir. Bazı insanlar küfü solumaktan veya küfe dokunmaktan alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Öksürme, hapşırma, astım nöbetleri, küfe dokunmaktan veya solumaktan kaynaklanabilir.
  • Genel olarak, sızıntılar ve küf oluşumu gibi şeyler evinizin sağlığını etkiler. Evinizin konforunu etkiler. Kötü izolasyon, evinizde daha fazla soğuk havanın oluşmasını sağlar.
  • Sağlığınız için de büyük bir tehlikedir. Soğuk hava, kış mevsiminde hastalıklara yol açar.

Eviniz de yalıtım yoksa veya yapılan yalıtım kötüyse Antalya İzolasyon her koşulda yanınızda olacaktır. İzolasyon uygulatma veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.