Membran Yalıtım Nedir?

Membran yalıtım ; binalarda, evlerde, ofislerde, okullarda, hastanelerde nemi önlemek için yapılır.  Fazla nem yüzünden oluşabilecek küfü uzakta tutmak için yapılır. Birçok mülk sahibi ve kiracı, binalarda ve evlerde nem sorunu ile karşı karşıyadır. Antalya İzolasyon ekibi olarak kaliteli malzemelerle membran yalıtımı uygulayarak nem sorununuzu hemen ortadan kaldırabilceğimizin garantisini verebiliriz.

Binalardaki veya evlerdeki bu fazla nem oluşumu hem sağlığınız için hem de yapılar için büyük bir tehlikedir. Membran yalıtım, bir binanın fazla nem buharını havaya salmasına izin verir. Bu da yapıları güvenli ve kuru tutar. Suya dayanıklıdır, ancak hava geçirgendir. Genellikle çatılarda veya dış cephe kaplamalarda kullanılır. Dış kaplamadan girmiş olabilecek nemin yapıya daha fazla nüfuz etmesini önler.

Membran yalıtım yaptırılmazsa, su yoğunlaşır ve yapıdan aşağıya damlamaya başlar. Buda zamanla yapının zayıflamasına sebep olur.
Bu sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, Antalya İzolasyon ekibi size her konuda yardımcı olacaktır.
Membran yalıtım seçeneklerimiz veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçin.