Antalya İzolasyon firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Çoğu insan için yalıtım fikri, kışın evi sıcak tutmaktır. Ancak asıl yalıtım kavramı, sıcak havanın iki boşluk arasındaki hareketini yavaşlatmaktır. Bu, kışın olduğu kadar yazın da önemli olduğu anlamına gelir. Yalıtım, hangi ürün şeklinde olursa olsun, hava hareketini ve ısı transferini engellemek için tasarlanmıştır. Kışın iyi bir yalıtım, sıcak havanın dışarıya sızmasını, yazın ise sıcak havanın içeri girmesini önleyecektir.
İyi yalıtılmış bir ev, çatısı, duvarları ve bodrum katı düzgün bir şekilde yalıtılırsa, kışın ısıtılan havanın evin sınırlarından çıkmasını engellerken yazın tam tersini yapar. Yalıtım aslında bir hava bariyeri oluşturur ve yaz aylarında sıcak dış hava dışarıda , serin şartlandırılmış hava içeride tutulur.

Evlerin çoğunda, ısıtma ve klima, enerji kullanımının birincil kaynaklarıdır. İyi bir yalıtım ısıtma maliyetlerini azaltır. Ev yalıtımını yükseltmeyi planlayanlar için birçok profesyonel, hepsi bir arada çözüm olarak rutin olarak sprey köpüğü önermektedir. İster eskiyen yalıtımın yeniden montajı, isterse sadece bir güçlendirme olsun, sprey köpüğü evin en tepesinden bodrum katına kadar etkili olduğunu kanıtlamıştır. Sprey köpük, karşılaştırılabilir herhangi bir yalıtım ürününden tek bir uygulama ile daha fazlasını başarır ve bu da onu tesisatçıların büyük favorisi haline getirir. yüksek performans avantajları sağlayan çok amaçlı bir kurulumdur.
Sprey köpük diğer ürünlere göre daha yüksek R değerlerine sahiptir. Uygulama, bir alanı tamamen hava sızdırmaz hale getirir ve aynı anda bir hava bariyeri sağlar. Mevsimden mevsime, yalıtımlı alan kışın ısının kaçmasını engellerken, yazın sıcağı ve nemin içeri girmesini engeller. Hepsinden iyisi, evin enerji verimliliği ölçülebilir şekilde iyileştirilir, bu da enerji kullanımını azaltır ve kullanım maliyetlerini düşürür.

Siz de evinizi yalıtmayı düşünüyorsanız Antalya İzolasyon her koşulda yanınızda olacaktır. Ev yalıtımı veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.