Antalya İzolasyon firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Bazı ev sahipleri, evinde eski yalıtımı bırakmanın yeni yalıtım için iyi bir temel olduğunu düşünüyor. Bu yalnızca mevcut yalıtım temiz, kuru ve kirlenmişse geçerlidir. Ancak çoğu durumda, yalıtım yıllar içinde ve çeşitli nedenlerle bozulur. Yeni izolasyon, temiz bir sayfa gibidir. Bu, gerekli olabilecek onarımlara , hava sızdırmazlığı ve havalandırma gibi iyileştirmelere izin verir. Yalıtımı kurarken, bunu doğru yapmak önemlidir. bu, uzun vadeli sonuçlar elde etmenin en iyi yoludur.

Yalıtım ile kapsamlı bir incelemeyle başlamak önemlidir. Bu şekilde, işinde iyi bir şirket mevcut yalıtımın kaldırılması gerekip gerekmediğini ve en iyi nasıl devam edileceğini belirleyebilir. Bir inceleme ayrıca dikkat gerektirebilecek ek enerji verimliliği sorunlarını da belirleyecektir.
İzolasyonun kaldırılmasının nedenleri, genellikle gereken onarımlar ve iyileştirmelerle değişecektir.

Eski yalıtım neden kaldırılmalı?
Mevcut yalıtım malzemeleri kemirgenler tarafından kirletilebilir.
İzolasyon, R-değerini kaybedebilir.
Yalıtım yangın, duman veya sudan zarar görmüş olabilir.
Kötü kurulum nedeniyle hava delikleri yalıtımla kapalı olabilir.

Siz de evinize yeni yalıtım uygulatmak istiyorsanız Antalya İzolasyon her konuda size yardımcı olabilir. Yalıtım veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.